Trener personalny Juliusz Żebrowski poprowadzi trening na stadionie przy Śródce

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w sztafecie EKIDEN, a także osoby już zapisane na liście uczestników zapraszamy na trening biegowy przygotowany specjalnie z okazji X edycji sztafety przez trenera personalnego Juliusza Żebrowskiego. Poniżej garść informacji  – zapraszamy! 

KIEDY? 1 kwietnia 2023 (sobota), godzina: 09:30

GDZIE? Stadion lekkoatletyczny na Śródce, zbiórka przed wejściem od parkingu (dokładna lokalizacja tutaj)

DLA KOGO? Dla wszystkich zainteresowanych (UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!)

JAK SIĘ ZAPISAĆ? Napisz maila z imieniem i nazwiskiem na kontakt@ekidenpragmatiq.pl w tytule wpisz: Biorę udział w treningu

CZY TO JEST PŁATNE? Udział w treningu jest bezpłatny

WIĘCEJ O TRENERZE: Jestem trenerem personalnym, na co dzień prowadzę treningi w siłowni Przystań Posnania. Jako trener zajmuję się również biegaczami, którym nie tylko przygotowuję plany treningowe, ale również zajmuję się ich przygotowaniem motorycznym. Kompleksowa opieka – biegowa oraz siłowa – zapewnia mi kontrolę nad procesem treningowym swoich Zawodników oraz pozwala lepiej przygotować ich do danych zawodów. Jako trenerowi zależy mi nie tylko na rozwijaniu u swoich Zawodników cech typowo biegowych, tj. wytrzymałość lub szybkość, ale również na zadbaniu o trening siłowy, który często jest zaniedbywany, a równie istotny. Doświadczenie już nie raz pokazało, że takie podejście się sprawdza. Ważnym elementem w mojej pracy jest również poprawa techniki biegu moich Zawodników, dlatego stosunkowo regularnie analizuję ją, próbując szlifować poszczególne elementy, ulepszające jakość biegu.