PAKIET PREMIUM

 

Podczas rejestracji możliwy jest wybór Pakietu PREMIUM, w którego skład wchodzą oficjalne koszulki techniczne VIII edycji EKIDEN PragmatIQ dla całej drużyny.

Oficjalna koszulka VIII edycji EKIDEN PragmatIQ swoim motywem nawiązuje do pałeczek sztafetowych układających się w kształt szarfy, która jest tradycyjnym elementem japońskich wyścigów sztafet typu ekiden (więcej o genezie EKIDEN przeczytasz tutaj).

 

oficjalna koszulka VIII edycji EKIDEN PragmatIQ

 

Pakiet PREMIUM (opłata startowa + 6 koszulek technicznych) jest płatny dodatkowo 400 zł do regularnej ceny udziału w wydarzeniu.

W zależności od terminu zgłoszenia opłata za pakiet PREMIUM wynosi:
• uiszczona do dnia 31 lipca 2021 r.: 910 zł od drużyny (510 zł opłata startowa + 400 zł koszulki);
• uiszczona od dnia 1 sierpnia r. do dnia 29 sierpnia 2021 r.: 970 zł od drużyny (570 zł opłata startowa + 400 zł koszulki).

 

Opcja wyboru Pakietu PREMIUM dostępna będzie w formularzu zapisów do dnia 22 sierpnia 2021 r. Koszulki EKIDEN PragmatIQ dla drużyn będą przygotowane do odbioru podczas wydawania numerów startowych w Biurze Zawodów (11-12 września 2021 r.).

Osoby, które chcą zakupić koszulkę indywidualnie lub wybrały Pakiet Standard, a chciałyby rozszerzyć go do Pakietu PREMIUM prosimy o kontakt mailowy na specjalny adres: koszulki@ekidenpragmatiq.pl

Zobacz tabelę rozmiarów koszulek

 

INDYWIDUALNE KOSZULKI DRUŻYNOWE

 

Jeśli Twoja drużyna chciałaby skorzystać z oferty zakupu spersonalizowanych koszulek drużynowych (np. z logo firmy) zachęcamy do kontaktu ze sklepem Power Canvas, który oferuje dla wszystkich uczestników EKIDEN PragmatIQ zniżkę 15% od cen cennikowych na całą ofertę koszulek Power Canvas.*

Możliwość skorzystania ze zniżki Power Canvas do końca roku 2021!

 

Kontakt:

Power Canvas: Aneta lub Marcin

e-mail: kontakt@powercanvas.pl

Telefon: +48 570 670 660

 

 

* realizację koszulek na sztafetę EKIDEN PragmatIQ 12 września należy zgłosić do 18 sierpnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *